Pl. Stary Rynek 14/18
09-400 Płock

22. DZIEŃ MIESIĄCA

Pragnę zaufania od swych stworzeń, zachęcaj dusze do wielkiej ufności w niezgłębione miłosierdzie Moje. Niechaj się nie lęka do Mnie zbliżyć dusza słaba, grzeszna, a choćby miała więcej grzechów niż piasku na ziemi, utonie wszystko w otchłani miłosierdzia Mojego.(Dzienniczek 1059)

Jezus pragnie naszego ZAUFANIA! On pragnie byśmy do Niego przychodzili ze wszystkim co mamy w sercu, w jakimkolwiek stanie jesteśmy, czy to pełni wdzięczności i uwielbienia, czy przepełnieni smutkiem, lękiem i grzesznością.

Bo cóż tak naprawdę znaczy ufać Jezusowi? Najprościej mówiąc jest to nasza decyzja wiary w Boga i Jego dobroć. Decyzja ufności, że Bóg naprawdę przychodzi z pomocą, nawet gdy po ludzku może wydawać się inaczej. Nade wszystko jest to żywa relacja z Nim, oparta na MIŁOŚCI. Bóg pragnie byśmy całym naszym życiem przylgnęli do Niego, tacy jacy jesteśmy- grzeszni i słabi, ponieważ tylko wtedy może dać nam swą moc i łaskę.

Jezus jest Miłością i Miłosierdziem samym. On pragnie towarzyszyć nam zawsze i wszędzie.

Jak co miesiąc, 22. dnia miesiąca, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jest to dzień, kiedy szczególnie wpatrujemy się w obraz Jezusa Miłosiernego i dziękujemy za wszelkie łaski wyproszone przed tym wizerunkiem.

O godzinie 17:00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszych ofiarodawców, dobrodziejów, wszystkich, którzy słowem, czynem i modlitwą wspierają rozbudowę naszego Sanktuarium. Eucharystii będzie przewodniczył ksiądz Jakub Kępczyński, kapelan Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Jezu, ufam Tobie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze nie ma treści do pokazania.